top of page

Regenerowane belki zawieszenia tylnego ANTAŁEX
zakup belki ze zwrotem starej, zakup z kaucją lub razem z wymianą

Na wstępie odpowiadając na najczęściej zadawane pytania, istnieją 3 możliwości zakupu

belka regenerowana

1. zakup belki ze zwrotem starej - można do nas przyjechać ze zdemontowaną

z samochodu belką i wymienić ją na zregenerowaną nie płacąc kosztów kaucji.

Płaci się wtedy jedynie cenę regeneracji, czyli 560zł w większości przypadków

belek. Dotyczy to wszystkich modeli z drążkami skrętnymi podlegającymi zwrotowi.

Modele belek nie podlegających zwrotowi oczywiście kupuje się bez zwrotu.

2. zakup belki z kaucją - jeżeli nie masz zdemontowanej belki, chcesz ją zmienić samodzielnie lub dostarczyć mechanikowi samochód

z belką do wymiany by nie blokować mu warsztatu, możesz kupić u nas belkę na kaucję. Płaci się wtedy cenę regeneracji + kaucję zwrotną. W większości przypadków jest to 560zł za belkę + 430zł kaucji (niektóre modele mają niższe kaucje), czyli razem 990zł. Masz wtedy 3 tygodnie na zwrot starej belki, kaucja zwracana jest w tedy w całości, niezależnie od stanu zwracanej belki (o ile oczywiście jest kompletna i nie uszkodzona mechanicznie, np powypadkowa). Opcja ta wymaga jednak dwukrotnego przyjazdu do nas.

3. zakup belki wraz z montażem - przyjeżdżasz samochodem, my belkę demontujemy i montujemy zregenerowaną. Całość zajmuje zazwyczaj od 1,5 do 3h i wyjeżdżasz w ten sam dzień autem z nową belką. Koszt kompletnej usługi to cena regeneracji belki (zazwyczaj 560zł) oraz wymiany (większość modeli w zakresie od 400 do 500zł). Cena regeneracji belki jest stała i nie wpływa na nią stan zużycia belki. Nie ma też sytuacji doliczania przez nas kosztów dodatkowych wymiany. Dlatego zlecając nam wymianę masz pewność stałych kosztów które wychodzą w większości przypadków od 960zł do 1060zł za belkę razem z wymianą, co odróżnia nas od konkurencji.

Czy do wymiany mogą zostać doliczone jakieś koszty dodatkowe?
do kosztów belki i wymiany - nie, traktujemy podane kwoty jako koszt stały. W trakcie wymiany mogą natomiast dojść koszty dodatkowe, ale nie związane z belką i jej stanem, a z osprzętem który przekładamy. Należy liczyć się z tym, że przy wymianie elementy demontowane, jak układ hamulcowy, muszą być w stanie nadającym się do ponownego montażu. Jeżeli np. cylinderki hamulcowe mają wycieki, albo ze szczęk hamulcowych odklejają się okładziny, muszą być wymienione. Zaznaczamy jednak, że przykładamy starania, by nie generować kosztów dodatkowych, a nasze wieloletnie doświadczenie wymian setek, jeżeli nie tysięcy belek, pozwala nam minimalizować koszty dodatkowe. Zawsze staramy się prowadzić wymianę tak, by nie generować kosztów dodatkowych i większość samochodów wyjeżdża bez dopłat. W razie konieczności, mamy na stanie większość cylinderków, szczęk, przewodów hamulcowych, poduszek itp. Jeżeli zajdzie konieczność wymiany, wykonamy to równie szybko i profesjonalnie jak wymiana belki. Wymianę wraz z montażem należy umówić na termin z odpowiednim wyprzedzeniem - umówienie terminu pod tel: 882 188 975.

Czy belkę można wysłać kurierem lub zwrócić starą belkę wysyłkowo?:

Jako że jesteśmy punktem odbioru osobistego belek, niestety nie ma możliwości wysyłki, ani zwrotu belki z  kaucji wysyłkowo. Koszt kuriera w obecnych czasach jest na tyle wysoki, że nie mógłby być zawarty w tak niskich cenach. Decydując się na zakup belki u nas, masz zagwarantowane najniższe i stałe ceny regeneracji, ale wiąże się to z osobistą wizytą u nas po belkę i jej ew. zwrotem. Istnieje możliwość zakupu wysyłkowego, na terenie całej Polski, jednakże do ceny będą doliczone koszty kuriera i nie będzie możliwości odesłania kurierem starej belki. Zakupy wysyłkowe realizowane są bezpośrednio z centrali firmy Antałex i zarówno w celach poznania oferty cenowej, jak i realizacji wysyłkowej, należy kontaktować się bezpośrednio z biurem handlowym firmy Antałex w miejscowości More k. Bydgoszczy.

logo citroen
logo Peugeot
logo Renault
VW-Grup.png
Opel-Logo.png
1024px-Fiat_Logo.svg_.png
Adres
Mechanika pojazdowa:
Belki ANTAŁEX
Kontakt

telefon:

882 188 975, 509 10 12 11

e-mail: petromech.krakow@gmail.com

naprawy samochodów, układów klimatyzacji, serwis ogumienia, geometria komputerowa, diagnostyka komputerowa

jesteśmy przedstawicielem na południe Polski firmy ANTAŁEX regenerującej belki zawieszenia do samochodów francuskich

ul. Korzeniaka 10

30-298 Kraków

godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 8.00-18.00

bottom of page