Regenerowane belki zawieszenia tylnego ANTAŁEX

Nasz warsztat współpracuje w pełnym wymiarze z firmą Antałex, regenerującą belki zawieszeń.
Klienci decydujący się na belkę z firmy Antałex, nie muszą za każdym razem pokrywać
kosztów przesyłki belki w obie strony, jak i kaucji zwrotnej. Odkąd zostaliśmy
oficjalnymi partneremi firmy Antałex, jedynym dodatkowym u nas kosztem do
zregenerowanej belki jest montaż, który na poczet współpracy z Antałexem obniżyliśmy

względem cen rynkowych. Mamy cały czas na stanie od 120 do 200 zregenerowanych belek

do rożnego typu samochodów, głównie do samochodów francuskich, z poszerzoną ofertą
o belki do grupy VAG.

 

Pierwsza grupa belek, to zawieszenia oparte na drążkach skrętnych jako elementach zastępujących sprężyny. Są to belki do samochodów Peugeot 206, 306, Partner, a także 106, 205, czy 405, do samochodów marki Citroen: Xsara, Xsara Picasso, Berlingo, Saxo oraz Renault:
Megane, Megane Scenic, Kangoo, Laguna. Są to belki których zwrot starych belek jest wymagany. Koszt 492zł przy zwrocie starej.

Posiadamy również na zamówienie belki do samochodów Dangel 4x4 - Partner i Berlingo.

Druga grupa belek to samochody francuskie nowszej generacji, które posiadają belkę zawieszenia z drążkiem skrętnym stabilizującym, których zawieszenie jest amortyzowane sprężynami. Są to belki do samochodów Peugeot 207, 208, 307, 308 (I, II), 1007, 2008, 301, Partner II, 5008, RCZ, Citroen Berlingo II, C2, C3 (gen I, II, III), C3 Picasso, C3 Aircross, C3 Pluriel, C-elysee, C4 (I, II), C4 Picasso I, Grand Picaso I, DS3, DS4, DS5.
Belki z tej grupy mają oznaczenia od P01 do P09 i nie wymagają zwrotu starej. Koszt 492zł, jako zakup belki bez konieczności zwrotu starej belki.

Trzecia grupa belek, to belki do samochodów grupy VAG. Posiadają oznaczenia V01 do V04 i podobnie jak przy grupie drugiej, nie jest wymagany zwrot starek belki. Posiadamy belki do modeli VW: Golf IV, Bora, Jetta, New Beattle (poza wersjami 4x4), Polo IV, Polo V, Seat Leon I, Toledo II, Toledo IV, Ibiza III, Cordoba II, Ibiza IV, Skoda: Octavia I, Roomster, Rapid, Fabia I, Fabia II, Fabia III, Audi: A1.
Cena belek zależna jest od modelu, w zakresie od 490 do 590zł.

 

Nasz magazyn jest sukcesywnie powiększany, zarówno jeżeli chodzi o nasze stany magazynowe, jak i o nowe modele belek. Jeżeli szukasz belki, do auta, którego nie ma na liście powyżej, zachęcamy do kontaktu. Być może jest już w ofercie, lub możemy mieć ją na zamówienie.

Dbając o jakość usług oferowanych przez nasz warsztat, również w przypadku regenerowanych belek postawiliśmy na jakość. Wybraliśmy najlepszą w Polscę firmę zajmującą się regeneracją belek zawieszenia tylnego w samochodach francuskich i jesteśmy o tym szczerze przekonani! Jakość wykonanej regeneracji potwierdza 2-letnia gwarancja.

 

Można u nas zarówno kupić zregenerowaną belkę oddając starą na wymianę, jak i wykonać kompleksową usługę wymiany zużytej belki na zregenerowaną - dostarczoną przez firmę Antałex. Jeżeli klient decyduje się na wymianę belki u nas na warsztacie, do ceny zregenerowanej belki należy doliczyć od 350zł do 450zł za wymianę (poza modelami Dangel), w zależności od modeli u stanu.

Obecnie cennik jest możliwie zunifikowany, stąd dla zdecydowanej większości belek cena sprzedaży, bądź regeneracji wynosi 492zł.
Dla belek podlegających zwrotowi możliwa jest również sprzedaż belki z odroczonym w czasie zwrotem starej beki. Pobierana jest wtedy kaucja zwrotna w wysokości 350zł, którą zwracamy w momencie zdania starej belki.

Uwaga, prowadzimy również skup belek do samochodów Peugeot 206, Partner oraz Citroen Berlingo. Jeżeli masz taką belkę, której już nie potrzebujesz, skontaktuj się z nami, a zaproponujemy atrakcyjną cenę odkupu belki.

belka regenerowana
logo citroen
logo Peugeot
logo Renault
VW-Grup.png
Adres
Mechanika pojazdowa:
Belki ANTAŁEX
Kontakt

telefon:

882 188 975, 509 10 12 11

e-mail: petromech.krakow@gmail.com

naprawy samochodów, układów klimatyzacji, serwis ogumienia, geometria komputerowa, diagnostyka komputerowa

jesteśmy przedstawicielem na południe Polski firmy ANTAŁEX regenerującej belki zawieszenia do samochodów francuskich

ul. Korzeniaka 10

30-298 Kraków

godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 8.00-18.00