Komputerowa geometria zawieszenia

Z dumą możemy powiedzieć,że geometria w naszym warsztacie jest wykonywana na najwyższej klasy urządzeniu. Do pomiarów wykorzystujemy najlepsze urządzenie Ravaglioli TD2200EBTH PRO. Jest to najwyższy model w ofercie tego renomowanego producenta, wyposażony w osiem szerokokątnych kamer CCD, a transmisja danych odbywa się poprzez Bluetooth, co gwarantuje przesył danych bez najmniejszych zakłóceń. Pomiary dokonywane są w oparciu o najbardziej rozbudowaną i najdokładniejszą bazę danych, gdzie znajduje się każdy wyprodukowany samochód na świecie.

Profesjonalnie przygotowane stanowisko, nasza wiedza i doświadczenie w zakresie ustawiania geometrii oraz najdokładniejszy sprzęt pomiarowy sprawia, że każdy samochód ustawiany jest z najwyższą precyzją. Po każdym ustawieniu w naszym warsztacie geometrii otrzymujecie Państwo wydruk zawierający parametry początkowe oraz wartości po zakończeniu regulacji.

Urządzenie wyposażone jest najlepsze, 3-punktowe uchwyty samocentrujące STDA 35E, umożliwiające szybki i precyzyjny montaż glowic na kołach o średnicy od 8 do 22 cali. Specjalnie wyprofilowane, wąskie adaptery umożliwiają nam bezproblemowe założenie uchwytów na wszystkiego rodzaju felgi stalowe, aluminiowe oraz koła z oponami typu Run-Flat.

Jesteśmny w stanie ustawić geometrię kół pojazdu zarówno na przedniej, jak i na tylnej osi, wykonując przy tym dodatkowe, powypadkowe pomiary, takie jak śladowość kół i równoległość osi. Ciekawostką jest, że dzięki wykorzystaniu Bluetooth, jesteśmy w stanie wykonać pomiar nawet na nietypowych samochodach o bardzo długim rozstawie osi sięgającym nawet do 10m takich jak limuzyny, auta dostawcze i inne.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zaopatrzyliśmy warsztat w dodatkowe przyrządy usprawniające pracę na stanowisku do zbieżności. Do poziomowania kierownicy używamy specjalnej poziomicy do kierownic. Warsztat doposażamy również w specjalistyczne urządzenia, jak przyrządy do ustawiania kątów pochylenia kół przednich w samochodach marki BMW.
Przyrządy renomowanej, niemieckiej firmy BGS dedykowane są do modeli BMW E38, E39, E46, E53, E60, E61, E63, E64, E65, E66, E67, E81, E83, E85, E86, E87, E90, E91, E92, E93.


Cennik usług geometrii zawieszenia

Wykonanie pomiaru geometrii kół przód + tył wraz z wydrukiem końcowym 

60zł

Ustawienie geometrii zawieszenia przód

80zł

Ustawienie geometrii zawieszenia przód + tył

160zł

 * cennik zakłada poprawne działanie wszystkich punktów regulacyjnych. W przypadku zapieczonych, bądź uszkodzonych elementów, dolicza się koszt przywrócenia elementów do poprawnego działania.

Zapraszamy do współpracy warsztaty. Zapewniamy atrakcyjne rabaty!