Diagnostyka komputerowa

W swojej ofercie posiadamy diagnostykę komputerową podzespołów elektronicznych wszystkich samochodach. Obecnie podiadamy trzy różne testery diagnostyczne.

Pierwszym z nich jest Magneti Marelli Logic. Posada on bardzo zaawansowane funkcje. Można nim dokonać diagnozy niezliczonej liczny elementów w tym układy elektroniczne silnika i zespołu napędowego, układy paliwowe, systemy bezpieczeństwa czynnego, biernego, systemów komfortu, informacyjnych. Jesteśmy w stanie zdiagnozować nim 95% samochodów europejskich i sporą część samochodów amerykańskich i azjatyckich. Używamy go również do obsług takich jak wypalanie filtra cząstek stałych, inspekcje serwisowe i olejowe wymagające wydania kuponu serwisowego i wiele innych. Każdorazowe połączenie się ze samochodem poprzez Logic'a jest potwierdzane poprzez wydrukowanie szczegółowego raportu dotyczącego przeprowadzonych czynności.

Drugim z naszych komputerów jest CDIF/2. Obecnie jest najczęściej przez nas używanym testerem. Najnowsze aktualizacje oraz wszystkie trzy dodatkowe adaptery, zapewniają badzo rozbudowaną listę obsługiwanych pozdespołów, nawet w najnowszych pojazdach. Posiada na wypozażeniu oscyloskop, generator impulsów oraz zaawansowane funkcje, jakie ciężko znaleść nawet w topowych jednostkach zagranicznych firm. Jesteśmy w stanie na przykład zmieniać przebiegi między obsługami w Peugeot i Citroen, rozkodowywać radia Peugeot (przypisywać VIN) jak nawet przypisać VIN w zmienionym ECU. Do testera posiadamy uniwersalny kabel, którym jesteśmy w stanie przeczytać starsze samochody nie posiadające złącza w standardzie OBDII.

Trzecim z naszych testerów jest Asian Connect wraz z pełnym kompletem złączek do wszystkich samochodów azjatyckich, zarówno Japońskich, Chińskich jak i Koreańskich. Urządzenie posiada wgrane oprogramowaie umożliwiające diagnostykę wszystkich pojazdów w tym również europejskich i amerykańskich, jednak dedykowany jest pojazdom azjatyckim. Korzysta z programu serwisowego dla Daewoo, Kia i SangYong, takiego jaki jest używany na ASO na całym świecie. Jesteśmy w stanie diagnozować samochody koreańskie na poziomie testerów serwisowych.