Belki regenerowane - ANTAŁEX

Nasz warsztat współpracuje w pełnym wymiarze z firmą Antałex, regenerującą belki samochodów francuskich. Klienci decydujący się na belkę z firmy Antałex, nie muszą za każdym razem pokrywać kosztów przesyłki belki w obie strony, jak i kaucji zwrotnej. Odkąd zostaliśmy oficjalnymi partneremi firmy Antałex, jedynym dodatkowym u nas kosztem do zregenerowanej belki jest montaż, który na poczet współpracy z Antałexem obniżyliśmy do 200zł. Mamy cały czas na stanie ponad 100 zregenerowanych belek do róznego typu samochodów, w tym Peugeot 206, 306, Partner, Citroen Xsara, Xsara Picasso, Berlingo, Renault Kangoo, Laguna i Scenic, a sukcesywnie będziemy starali powiększać nasze stany magazynowe.

 

Dbając o jakość usług oferowanych przez nasz warsztat, również w przypadku regenerowanych belek postawiliśmy na jakość. Wybraliśmy najlepszą w Polscę firmę zajmującą się regeneracją belek zawieszenia tylnego w samochodach francuskich i jesteśmy o tym szczerze przekonani! Jakość wykonanej regeneracji potwierdza 2-letnia gwarancja.

 

Można u nas zarówno kupić zregenerowaną belkę oddając starą na wymianę, jak i wykonać kompleksową usługę wymiany zużytej belki na zregenerowaną - dostarczoną przez firmę Antałex. Jeżeli klient decyduje się na wymianę belki u nas na warsztacie, do ceny regeneracji należy doliczyć 200zł za wymianę.

Ponizej znajduje się katalog belek po regeneracji Antałex do pobranie. Jeżeli chcesz poznać dokładny model belki, której poszukujesz lub chcesz wiedzieć na co zwracać uwagę, by wiedzieć jaka belka jest u Ciebie w samochodzie, warto zapoznać się z katalogiem (pdf - 5,1Mb).

katalog belek Antałex
Katalog modeli belek Antałex
ANTAŁEX - katalog tylnych belek po regen[...]
Dokument PDF [5.1 MB]

W związku z wieloma pytaniami informujemy, iż nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wysyłką kurierem zakupionej belki, zapraszamy serdecznie bezpośrednio do Antałexu, gdzie nie ma problemu ze spedycją belki kurierem http://www.tylna-belka-peugeot-citroen.pl/