Nasz warsztat

Warsztat mechaniczny, to w naszym rozumieniu zespół pasjonatów, posiadających odpowiednią wiedzę, kwalifikacje oraz chęci, dysponujących najlepszym sprzętem i urządzeniami, by móc w pełni zaspokoić wymagania najbardziej wymagających klientów w zakresie naprawy ich pojazdów. Według tej własnie idei powstał w sierpniu 2003r nasz warsztat...

 

Od tamtej pory w naszym podejściu nic się nie zmieniło i nadal darzymy ogromną pasją to, czym się zajmujemy.

Nasz warsztat dysponuje dwoma stanowiskami. Pierwsze stanowisko jest wyposażone w kanał i stanowisko do ustawiania geometrii zawieszenia. Tutaj też wykonujemy zazwyczaj diagnozy komputerowe, obsługi i naprawy układów klimatyzacji.

Drugie stanowisko wyposażone jest w podnośnik dwukolumnowy Maha Econ III  oraz urządzenia do serwisu ogumienia. Posiadamy tutaj urządzenia takie jak tokarka, szlifierka, wiertarka stołowa i inne. W tej części wykonujemy wymiany oleju oraz większość napraw mechanicznych związanych z zawieszeniem, hamulcami i układem napędowym.

Ze względu na zdobyte doświadczenie specjalizujemy się w naprawach grupy PSA, czyli Peugeot i Citroen. Najczęściej klienci odwiedzają nas Peugeotami 206. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się tylko do samochodów francuskich. Bez problemu naprawisz u nas samochody z całej grypy VAG, czyli Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz takie marki jak Opel, Fiat, Ford, Renault, Toyota, Mitsubishi, Nissan, Volvo i wiele innych.

 

Kilka lat temu poszerzyliśmy naszą ofertę o naprawy i obsługę układów klimatyzacji w samochodach osobowych i dostawczych. Postawiliśmy na najlepszy sprzęt i szereg szkoleń dla załogi w celu świadczenia najwyższej jakości usług już od samego początku. Popierając naszą wiedzę teoretyczną, wiedzą praktyczną i szeregiem doświadczeń stanowimy obecnie zespół specjalistów w tej dziedzinie.

 

Dla klientów, którzy oczekują podczas naprawy na swój samochód, stworzyliśmy w biurze kącik, gdzie można spokojnie poczekać na odbiór swojego auta. Do dyspozycji jest separator z zimną i gorącą wodą, kawa, herbata oraz sok malinowy.

 

By zapewnić pełne bezpieczeństwo napraw, posiadamy ubezpieczenie OC warsztatu w PZU. Ubezpieczenie obejmuje zarówno uszkodzenia samochodu na terenie warsztatu jak i wynikłe podczas prób drogowych do 10km od warsztatu. Ubezpieczenie chroni również od wszelakich następstw nieprawidłowo wykonanej naprawy, zarówno na samochodzie klienta, jak też szkody wynikłe w danym zdarzeniu na osobach trzecich i ich mieniu.Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w dziale Usługi.

Nasz zespół

Iwona Bartkiewicz

Kierownik warsztatu

telefon: 12 633-84-98

              882 18 89 75

e-mail:   biuro@petromech.pl

Grzegorz Bartkiewicz

Współwłaściciel i mechanik

telefon: 12 623 84 98

              509 10 12 11

e-mail:   biuro@petromech.pl

Jan Dziura-Bartkiewicz

Współwłaściciel i ekspert ds. elektryki

telefon: 12 623 84 98

Sławomir Cajdler

Mechanik

telefon: 12 623 84 98

Piotr Lenart

Mechanik

telefon: 12 623 84 98

Marcin Lenart

uczeń