Aktualności

Uwaga!

 

z przyjemnością możmy zakomunikować, że

 

od 24 maja 2015r,

ceny belek idą w dół!

 

Wszystkie belki Peugeot i Citroen, ale również Renault,

za wyjątkiem Kangoo, kosztują 650zł brutto!

Cena belek Kangoo również spadła i obecnie kosztują 850zł (KTA500 i KTB500 nadal kosztują 500zł).

Zapraszamy do zapoznania się z dokładniejszą ofertą w dziale "SKLEP" oraz nowo-zamieszczonym katalogiem belek w pdf.

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU U NAS BELEK

ORAZ WYMIAN U NAS W WARSZTACIE!

UWAGA! Ruszył nasz sklep internetowy. Aktualnie można w nim znaleźć ofertę zregenerowanych belek Antałex. Można w nim znaleźć opis oferowanych belek, elementy podlegające regeneracji, sposób regeneracji oraz warunki finansowe, w tym cena regeneracji, opłaty za wymianę i koszty dopłaty, gdy nie zostaje zwrócona stara belka.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oferowanych przez nas belek i skorzystania z nowej formy zamówień!

Od stycznie 2015r na warsztace poczyniliśmy wiele zmian. Zmieniła się zarówno formuła warsztatu, skład osobowy jak i sposób obsługi klientów. Od teraz kontakt z naszym warsztatem jest prosty, umówienie na naprawę ekspresowe, a sama naprawa odbywa się sprawniej. Zachęcamy do sprawdzenia osobiście!!! :)

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz bezawaryjnego Nowego Roku 2015!

Dbając o jakość naszych usług i mając na uwadze dostępności belek, ciągle powiększamy zarówno katalog oferowanych przez nas belek, jak i stany magazynowe. Pragniemy poinformować, iż magazyn belek w naszej firmie przekroczył 100szt! Wchodzimy w maj 2013 mając na stanie dokładnie 102 gotowe do założenia belki w wielu referencjach!

W przygotowaniu katalog belek Antałex wraz z ich symbolami oraz podgląd rzeczywistych stanów magazynowych. Wkrótce zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

W związku z dużym zapotrzebowaniem na różnego typu belki, otrzymujemy nawet 3 transporty belek tygodniowo z Antałexu. Staramy się mieć od ręki wszystkiego rodzaju belki, ale jeżeli nie mamy obecnie belki jakiej potrzebujesz na stanie, jesteśmy w stanie ściągnąć ją z Antałexu nawet na następny dzień!

W marcu 2013 oficjalnie ruszyła współpraca naszego warsztatu z firmą Antałex. Antałex jest najlepszą firmą w Polsce zajmującą się regeneracją belek zawieszenia tylnego w samochodach francuskich. Obecnie mamy na stanie 46 zregenerowanych belek do róznego typu samochodów, w tym Peugeot 206, 306, Partner, Citroen Xsara, Xsara Picasso, Berlingo, Renault Kangoo, Laguna i Scenic.

 

Sprawdź ofertę!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kleintów, w lutym 2013r. stanowisko do ustawianie geometrii w naszym warsztacie wzbogaciło się o przyrządy do ustawiania kątów pochylenia kół przednich w samochodach marki BMW. Od dziś geometria w "bawarkach" w naszym warsztacie będzie wykonywana jeszcze szybciej i dokładniej.

Zdecydowaliśmy się na kompletny zestaw przyrządów najwyższej jakości, niemieckiej firmy BGS. Pasuje do modeli E38, E39, E46, E53, E60, E61, E63, E64, E65, E66, E67, E81, E83, E85, E86, E87, E90, E91, E92, E93.


 

Zapraszamy do zakładki "Geomeria zawieszenia".

Z wielką przyjemnością oraz dumą możemy poinformować, iż w grudniu 2012r. nasz warsztat został wyposażony w najnowszy, topowy sprzęt do ustawiania geometrii kół pojazdu renomowanej firmy Ravaglioli TD2200EBTH, wyposażony w 8 szerokokątnych kamer CCD i dodatkowe samocentrujące uchwyty STDA 35E.

 

Możemy w tym momencie zaprosić Państwa na najdokładniejsze pomiary oraz regulacje zawieszenia, wykonywane przy użyciu technologii Bluetooth!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

W celu ciągłego polepszania jakości obsługi klienta otwieramy na stronie moduł dodawania komentarzy. Wrażenia odnośnie wizyty u nas? Sugestie odnośnie pracy warsztatu, funkcjonowania strony lub czegokolwiek związanego z warsztatem? Napsz komentarz. Wszelkie opinie i spoztrzeżenia będą dla nas cenne.

NAPISZ KOMENTARZ!

W listopadzie 2012r zaktualizowaliśmy nasz tester diagnostyczny CDIF/2 wyposażając go jednocześnie we wszystkie możliwe dodatkowe adaptery, umożliwiające diagnostykę ogromnej ilości podzespołów, nawet w najnowszych pojazdach.

Nasza strona internetowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy stronę internetową. Dołożymy wszelkich starań, by strona była zawsze aktualna i zawierała wszelkie potrzebne informacje.